Hakkımızda

Sağlık ve Medikal sektöründe hizmet sunan firmamız, analiz ve araştırmalarda güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı, laboratuvarların ihtiyacı olan tüm ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde firmamızdan ulaşabilirsiniz. 62 yıldan fazla süredir, sektörde hizmet sunan laboratuvar malzemeleri firmamız, kurum ve kuruluşların laboratuvarlarda ihtiyacı olan ; kimyasal maddeler, cam malzemeler, plastik malzemeler, laboratuvar cihazları ve sarf malzemeler konusunda farklı ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Birden fazla ürün ve marka seçenekleri ile laboratuvar analizlerinde hangi ürünleri kullanacağınız konusunda uzman ekibimiz sizlere ücretsiz bir şekilde yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ve yenilenen tasarımlara sahip ürünlerimizde garanti ve yedek parça seçeneklerimizi genişleterek en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Ürün Siparişlerinizi online satış sitelerimizden, telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve whatsapp üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sektörde 62 yılı aşkın süredir Güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Ürün Fiyatlarımız marka ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Dünya’nın birçok ülkesinden İTHAL ettiğimiz laboratuvar cihazları konusunda detaylı teknik servis seçeneğimiz bulunmaktadır.

Satışını Yaptığımız Markalar